Hakkımızda

Hakkımızda

Mimarinin çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini, özenli detay çözümleri ve etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulama anlayışımız vardır.
Mekanın, işverenin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek mimari ve iç mimari projeler için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunarız.
İş planınıza önem veriyor ve proje sunumunuzu zamanında teslim ediyoruz.
Mimari, inşaat ve iç mimari projeler için ortaya konan hedefleri ve ilerleyişi takip ederek, başarılı bir sonuç için; zaman, maliyet ve kalite unsurlarını dengeli bir işleyişle yönetiriz.
Tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonunu, malzeme, üretim ve detay çözümlerini ön planda tutarız.

Kalite Politikamız

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak müşteri odaklı yaklaşımda; açık, anlaşılır ve doğru bilgiler ile güvenilir yönlendirme yaparak, beklediğiniz yaratıcılık, deneyim ve uygunlukta, memnuniyetiniz ile yaptığımız işin amacına ulaşırız.

Müşteri Politikamız

Şirketimiz ile ilgili talep ve beklentilerinizi önemsiyor, size en iyi hizmeti sunmak için bize ışık tutacağınıza inanıyoruz. Fark yaratmanın en önemli unsurunun kaliteli hizmet sunarak, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilinci ile çalışıyoruz.

İletişim


Adres

Arabacıalanı Mahallesi
Şehit Mehmet Karabaşoğlu Cd.
No 38 /12 Serdivan Sakarya TR


Telefon

Tel: 0.532 156 69 65

Tel: 0.264 273 54 65


Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08.30 - 18.30

Cumartesi: 08.30 - 15.00

Pazar Günleri Kapalıyız :)

The purchase of papers written by professional writers is a fantastic way to boost your grades and eliminate the stress of writing. Essay writing can body paragraph starters be a challenge, particularly if there is deadlines. Your essay can be done on time with the assistance of professional writers.

Takip Et